Brigádnik - Operátor výroby

Nefab Packaging Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ulica Zeppelina, Levice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,6 EUR/hod.5,60 EUR/hod. brutto + príplatok za prácu v rizikovom prostredí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných študentov nad 18 rokov, ktorí si chcú privyrobiť počas leta. Vašou náplňou práce budú pomocné práce vo výrobe podľa zadelenia priameho nadriadeného. Pôjde o výpomoc vo výrobe počas dovolenkového obdobia, resp. podľa dohody so zamestnávateľom.

Pracovná doba v dvojzmennej prevádzke (pondelok - piatok, príp. sobota):
- Ranná zmena od 06:00 - 14:15 hod.
- Poobedná zmena od 14:15 - 22:30 hod.
- Od 1.7. - 31.8.2024, resp. dohodou (možnosť pracovať aj počas júna - septembra)

- Príplatok za prácu v rizikovom prostredí

- Cestovný príspevok

- Dvojzmenná prevádzka

- Stravovanie (obed/večera) a pitný režim zabezpečený

- Ochranné pracovné oblečenie zabezpečené

- Masáže v priestoroch firmy

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis mailom (lenka.viglasova@nefab.com). Životopis môžete priniesť aj osobne.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Predchádzajúca pracovná skúsenosť vo výrobnom podniku je vítaná. Vodičský preukaz sk.B je výhodou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Plnoletosť (dovŕšil 18 rokov)
- Manuálna zručnosť
- Samostatnosť, aj tímová práca
- Zodpovednosť
- Ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke
- Dodržiavanie BOZP a používanie odovzdaných ochranných pomôcok

Spoločnosť Nefab je globálnym poskytovateľom priemyselných obalov, logistických a digitálnych služieb.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4836042  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,6 EUR/hod.