Logo Nefab Packaging Slovakia, s.r.o.

Operátor výroby

Nefab Packaging Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ulica Zeppelina 2, 934 05 Levice
Termín nástupu
Ihneď, resp. dohodou
1 052,44 EUR/mesiac(+ dochádzkový bonus, osobné ohodnotenie, štvrťročné prémie, náborový bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Ponúkame pracovnú príležitosť pre manuálne zručných a samostatných pracovníkov - mužov, ktorí majú skúsenosti s prácou vo výrobnom podniku.

Ak máte záujem o dlhodobú a stabilnú prácu v nadnárodnej spoločnosti, neváhajte zaslať svoj životopis.

​Náplňou vašej práce bude:
​- obsluha automatizovaných a ručných strojných zariadení na spracovanie preglejky

​- manipulačné práce vo výrobe drevených a preglejkových obalov

- medzioperačná kontrola produktov

- vizuálna výstupná kontrola hotových výrobkov

- balenie ExPak boxov v zmysle požiadaviek zákazníka​

​- aktívna spolupráca a nápomoc ostatným operátorom výroby​

- kmeňový zamestnanec
- dvojzmenná prevádzka (Po - Pia: 06:00 - 14:15 / 14:15 - 22:30)
- zabezpečené stravovanie s výhodným príspevkom od zamestnávateľa
- zabezpečenie ochranných pracovných pomôcok
- zabezpečené lekárske prehliadky
- rekondičné pobyty pre zamestnancov v zmysle zákona o BOZP
- bohatý sociálny program (masáže v priestoroch firmy počas PD, rôzne firemné akcie)

Príspevky a bonusy:
- náborový bonus 500,-€ + 500,- € pre vás, ale aj za odporučenie nového kandidáta
- dochádzkový bonus
- cestovný príspevok
- príplatok za prácu v rizikovom prostredí
- quality bonus, osobné ohodnotenie
- príspevok zamestnávateľa na III.pilier DDS

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate dané požiadavky, pošlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected], prípadne poštou na adresu spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Nábytkárstvo, Drevoobrábací priemysel

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax vo výrobnom podniku na pozícii operátor výroby je výhodou.

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SOU/SŠ strojárskeho zamerania, resp. SOU - stolár
- manuálna zručnosť
- samostatnosť, spoľahlivosť
- zodpovedný prístup k práci
- základná IT zručnosť
- ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke
- dodržiavanie BOZP a používanie odovzdaných
ochranných pomôcok

Spoločnosť Nefab je globálnym poskytovateľom priemyselných obalov, logistických a digitálnych služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Viglašová
Tel.: +421917997357
E-mail: poslať životopis
ID: 4823946  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 052,44 EUR/mesiac