Logo Nefab Packaging Slovakia, s.r.o.

Účtovník/-čka

Nefab Packaging Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nefab Packaging Slovakia, s.r.o, Ulica Zeppelina, Levice
Termín nástupu
Ihneď, resp. dohodou
1 400 EUR/mesiacMzda môže byť navýšená v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné vedenie účtovníctva podľa platných účtovných a daňových legislatívnych predpisov

- Vedenie evidencie a účtovných záznamov riadne a v zmysle zákona

- Účtovanie dodávateľských faktúr, interných dokladov, bankových výpisov

- Príprava faktúr k úhrade

- Kontrola platieb, záväzkov a pohľadávok

- Inventarizácie účtov a kontrola zostatkov hlavnej knihy

- Spracovanie podkladov pre účtovnú závierku

- Spolupráca na zostavení ročnej účtovnej závierky v zmysle Slovenskej legislatívy

- Spolupráca pri zostavovaní mesačného DPH priznania, súhrnný výkaz, kontrolný výkaz

- Vedenie účtovných záznamov skladovej evidencie

- Spolupráca na zostavení mesačných, štvrťročných a ročných reportov pre materskú spoločnosť

- Spolupráca na mesačných a koncoročných uzávierkach

- Asistencia s prípravou podkladov pre audit

​- 5 dní dovolenky naviac

- flexibilná pracovná doba / možnosť HO

- možnosť získania ročného bonusu na základe splnenia stanovených ukazovateľov

- firemné vzdelávanie (možnosť jazykového vzdelávania, školenia, kurzy...)

- bohatý sociálny program ( masáže, darč.kupóny, príspevok na stravovanie...)

​- účasť na firemných akciách

- ostatné benefity budú vysvetlené na pohovore

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti vedenia účtovníctva vo výrobnom podniku výhodou.

Počet rokov praxe

4

​- Podvojné účtovníctvo - mierne pokročilý

- Znalosť zákona o účtovníctve a daňových predpisov

- Znalosť MS Office – stredne pokročilý

- Spoľahlivosť a praktické myslenie

- Schopnosť pracovať samostatne s číslami

​- Trpezlivosť a pozitívny prístup k práci​

Spoločnosť Nefab je globálnym poskytovateľom priemyselných obalov, logistických a digitálnych služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4818666  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac