Quality líder

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
2 500 EUR/mesiacKonečná výška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti automobilovej výroby obsadzujeme pozíciu Quality líder.

Náplň práce na danej pozícii je nasledovná :

  • Sledovanie procesov na zlepšenie kvality
  • Vykonávanie auditov, evidencia a riešenie reklamácií, analýza chybovosti + implementácia nápravných opatrení
  • Zodpovednosť za komunikáciu so zákazníkom
  • Vypracovávanie návrhov zmien a odchýlok na základe analýz a výsledkov interných a externých auditov
  • Zavádzanie a udržiavanie procesov zlepšovania kvality ​

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • mesačný bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Skúsenosti v oblasti kvality sú podmienkou

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálny Konzultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4838163  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac