Líder vo výrobe na 1 zmenu

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Želiezovce
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti priemyselnej výroby a montáže produktov pre protipožiarnu ochranu obsadzujeme pracovnú pozíciu Teamlíder vo výrobe vo väznici.

Kandidát na danej pozícii bude zodpovedný za  :

  • vedenie tímu ( cca 40 zamestnancov )
  • organizáciu práce a zadeľovanie pracovných činností
  • obsluha VZV
  • školenie nových pracovníkov

  • príspevok na dopravu
  • letný / zimný bonus
  • skupinový bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient pôsobí v oblasti priemyselnej výroby a montáže produktov pre protipožiarnu ochranu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

  • skúsenosti s vedením tímu a organizáciou práce sú podmienkou

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálny Konzultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4816579  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac