Servisný Manažér pre oblasť dátových centier a IKT

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Od 2 500 EUR/mesiacv závislosti od skúsenosti + kvartálne odmeny a firemný automobil

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Servisného Manažéra z oblasti kritickej infraštruktúry, alebo elektrotechnického priemyslu

Medzi hlavné náplne práce bude patriť:

  • Vedenie Servisného oddelenia, tvorba plánov, kontrola procesov, rozpočtu, a dohadovanie podmienok servisných prác
  • Plánovanie kapacít, harmonogramu tímu, servisných zásahov a profylaktických prehliadok, kontrola servisných výkazov a protokolov
  • Riadenie dodávateľských a zákazníckych spoluprác, podpora projektu, podieľanie sa na odsúhlasovaní obchodných špecifikácií a cenových ponúk
  • Spracovávanie, predkladanie a kontrola subdodávateľských zmlúv, objednávanie tovaru a služieb od dodávateľov, dodržiavanie systému kvality
  • Spolupráca na rozvoji strediska, zabezpečenie dostatku pracovných síl v stredisku, aktívna účasť pri výbere nových zamestnancov strediska

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Oblasť dátových centier a IKT

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • Minimálne 3 ročné skúsenosti s vedením servisného strediska
  • Skúsenosti s vedením, kontrolou tímu a prideľovaním prác
  • Skúsenosti z elektro alebo IKT sféry
  • Elektro-technická vyhláška §22, §23– veľká výhoda

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recruitment Consultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4815737  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac