Konštruktér Oceľových konštrukcií

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Banská Štiavnica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacv závislosti od skúseností + mesačné odmeny vo výške 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skvelá príležitosť pre "junior" konštruktéra so strojárskym/technickým zameraním a dávkou samostatnosti.

Kompetencie:

- návrh koncepcií a dizajnu mostných ložísk
- vytváranie 2D a 3D modelov
- práca v AutoCAD
- riešenie zverených projektov od začiatku až po odovzdanie zákazníkovi

- komunikácia s projektantami, projektovými manažérmi a konštruktérmi v rámci organizácie
- tvorba výrobno-technickej dokumentácie

- kompletná evidencia DWG knižnice

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Klient sa zaoberá výrobou mostových dilatačných záverov a ich častí

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

- veľmi dobá znalosť AutoCAD a DWG knižnice

- skúsenosti z oblasti oceľových konštrukcií – veľká výhoda
- skúsenosti, ako konštruktér/dizajnér zo strojárskeho priemyslu
- znalosť noriem pre oceľové konštrukcie, zváranie, všeobecné tolerancie

- samostatnosť a precíznosť

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recruitment Consultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4813783  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac