Vedúci skladu

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
Od 2 000 EUR/mesiac(finálna mzda závisí od seniority a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si organizovaný, máš zmysel pre poriadok a vieš si získať rešpekt ľudí?

V tom prípade čítaj ďalej!

Pre nášho klienta z oblasti automobilového priemyslu hľadáme Vedúceho skladu a medzi hlavné náplne práce bude patriť:

• Sledovanie a riadenie toku materiálu na priradených skladových miestach
• Vedenie podriadených pracovníkov, kontrola dochádzky a dochádzkového systému
• Udržiavanie poriadku, zabezpečovanie opráv a údržby
• Vyhodnocovanie a kontrola rizík v rámci BOZP, spracovanie návrhu opatrení na elimináciu rizík
• Vybavenie zamestnancov OOPP, kontrola a aktualizácia bezpečnostných označení

  • 13. plat rozdelený na Zimný/Letný bonus
  • Kvartálne odmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výrobná spoločnosť (ideálne automotive)

Počet rokov praxe

2

  • Prax minimálne 2 roky v segmente Automotive
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (nemecký jazyk veľkou výhodou)
  • Analytické myslenie, organizovanosť, schopnosť viesť ľudí a vytvoriť si prirodzenú autoritu
  • Aktívny užívateľ programu SAP

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Consultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4811816  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac