Technik vstrekolisov na 3 zmeny

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Nitra
1 600 EUR/mesiac+ príplatky za zmeny + 15% mesačný bonus ( konečná výška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti výroby pre poľnohospodársky priemysel obsadzujeme pracovnú pozíciu Technik vstrekolisov.

​Kandidát na danej pozícii bude zodpovedný :

- spúšťanie a nastavenie vstrekolisov

- výmena foriem

- práca na 3 zmeny ( 7,5 h )

príplatky za zmeny

15% mesačný bonus

obedy zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient pôsobí v oblasti výroby pre poľnohospodársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

  • predchádzajúce skúsenosti s nastavovaním vstrekolisov sú výhodou

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálny Konzultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4810701  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac