Projektový inžinier

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiackonečná výška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v odvetví priemyselnej výroby a zaoberá sa výrobou elektrických a mechanických prístrojov obsadzujeme pozíciu Projektový inžinier.

Pracovná náplň na danej pozícii je :

  • Zavádzanie nových projektov do výroby
  • Pravidelná komunikácia so zahraničnými zákazníkmi
  • Nastavenie výrobných procesov
  • Práca s technickou dokumentáciou

  • dvakrát ročne bonusy ( vo výške základnej mzdy )
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • kurzy / školenia hradené zamestnávateľom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nás klient pôsobí v odvetví priemyselnej výroby a zaoberá sa výrobou elektrických a mechanických prístrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • elektrotechnické vzdelanie / v prípade vzdelania v inom technickom odbore je elektrovyhláška min. §21 podmienkou
  • schopnosť orientovať sa v elektroschémach

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Consultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4808478  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac