Špeditér

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 000 - 1 800 EUR/mesiacSpodná hranica mzdy je určená pre juniorných kandidátov alebo absolventov. So skúsenými kandidátmi sa môžeme o mzde a odmeňovaní pobaviť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu ŠPEDITÉR/KA

Vašou náplňou práce bude:

  • vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych zákazníkov
  • vypracovávanie cenových ponúk, objednávok
  • vyhľadávanie dopravcov a komunikácia s nimi (telefonicky, emailom)
  • organizácia prepráv
  • spracovávanie reklamácií

  • zaujímavý systém odmeňovania
  • bohatý sociálny program
  • rôzne súťaže
  • možnosť práce formou home-office / hybrid

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Túto pozíciu obsadzujeme pre špedičnú firmu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • na pozíciu hľadáme aj skúsených kandidátov, aj menej skúsených
  • Anglický jazyk aktívne, k tomu ďalší jazyk (nemecký, francúzsky, taliansky) aktívne
  • dobré komunikačné zručnosti
  • odolnosť voči stresu a schopnosť pracovať pod tlakom
  • dobrý obchodník

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recruiter
E-mail: poslať životopis
ID: 4803865  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac