IT System Administrator - IT Security (100% z domu)

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
Od 1 900 EUR/mesiacv závislosti od skúseností +13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme IT Systém Administrátora zameraného na IT Security za účelom kybernetickej bezpečnosti v celej organizácii nášho klienta.
Zmierňovanie rizík, ktoré môžu napomáhať k väčšej dôvere zamestnancov v bezpečnosť a stabilitu.
Zaisťovanie bezpečnosti našich business informácií, údajov o zamestnancoch a klientskych informáciách v celej našej sieti.
Riešenie “Vulnerability” Tiketov, inštalácia bezpečnostných opráv počítačov.
Spolupráca s Vlastníkmi aplikácií, za účelom znižovania zraniteľnosti a funkčnosti aplikácií po aplikovaní bezpečnostných opráv v systéme.

Zodpovednosť za:
• Implementácia a udržiavanie bezpečnostných kontrol
• Riešenie potenciálnych a aktuálnych bezpečnostných problémov
• Udržiavanie kvalitných služieb dodržiavaním noriem organizácie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca po celom svete vo viacerých odvetviach.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Linux - Mierne pokročilý
TCP/IP - Mierne pokročilý

• Minimálne 2 ročné skúsenosti ako Systémový Administrátor, alebo Správca Serverov
• Znalosť TCP/IP sieťových protokolov
• Administrácia Windows a Linux
• SW ako napr. Web Server...
• Znalosť bezpečnostných prvkom ako: Zabezpečenie serverov, Firewall, Antivírus

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.
ID: 4783362  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac