NPI Koordinátor (plastová výroba)

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiac+ 15 % mesačný bonus po skúšobnej dobe (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti výroby pre poľnohospodársky priemysel, obsadzujeme pracovnú pozíciu NPI Koordinátor.

Medzi hlavné pracovné náplne bude patriť:
- Podpora a koordinácia R&D a APU (výrobná jednotka) oddelení pri zavádzaní produktu do výroby
- Špecifikácia požiadaviek na procesy a zariadenia v súvislosti s nábehom nových produktov
- Vypracovanie plánu validácie produktu a výrobného procesu
- Komunikácia s dodávateľmi, sledovanie stavu zákaziek a premietnutie na projektový plán (a opačne)

- Mesačný bonus do 15 % zo základnej mzdy
- Prispievanie do III. dôchodkového piliera
- Jazykové kurzy
- Obedy v rámci spoločnosti zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Náš klient pôsobí v oblasti výroby pre poľnohospodársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment/technológie/priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosť s koordináciou tímu
- Skúsenosť s vedením projektov
- Prax z výrobnej spoločnosti (ideálne plasty)
- Orientácia na cieľ a proaktívny prístup
- Asertivita a dobré prezentačné schopnosti
- Odolnosť voči stresu a emocionálna stabilita

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.
ID: 4782870  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac