Procesný technológ pre vstrekovanie plastov

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Nitra
2 000 EUR/mesiac+ 15 % mesačný bonus ( konečná výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti výroby pre poľnohospodársky priemysel obsadzujeme pracovnú pozíciu Procesný technológ pre vstrekovanie plastov.

Kandidát na danej pozícii bude zodpovedný :
- Za štandardizáciu procesov
- Za vytvorenie a dodržiavanie technologických a pracovných postupov
- Za implementáciu nových výrobkov a inžinierskych zmien do procesu výroby (vedenie skúšok)
- Za sledovanie určených výrobných ukazovateľov a ich reportovanie

15 % mesačný bonus
obedy zdarma
3. dôchodkový pilier

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient pôsobí v oblasti výroby pre poľnohospodársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- skúsenosti s plastovou výrobou a so vstrekolismi sú podmienkou

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálny Konzultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4782743  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac