Junior Projektový manažér

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z oblasti komplexných riešení informačných technológií a kritickej infraštruktúry hľadáme šikovného Inžiniera/Junior manažéra projektov, ktorý sa nebojí výziev.

Medzi hlavné náplne práce bude patriť:

- Koordinácia menších projektov po organizačnej, obchodno-finančnej a komunikačnej stránke
- Riadenie projektu, definícia cieľov, vypracovanie harmonogramu prác, vypracovanie úloh a plánovania
- Zabezpečenie výberu vhodných odborníkov a subdodávateľov
- Podpora Projektového manažéra pri riadení projektov s väčším rozsahom
- Aktívna komunikácia so zákazníkmi s cieľom udržať kvalitné obchodné vzťahy a identifikovať nové obchodné príležitosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Popredný poskytovateľ v oblasti návrhu, realizácie a prevádzky dátových centier a sekundárnej infraštruktúry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment/ekonómia/elektro/technológie/priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- 1 až 2 roky praxe v odbore elektro/technológie/priemysel/kritická infraštruktúra/non-it (v prípade stredoškolského vzdelania s maturitou)
- Odborná spôsobilosť pre činnosť na elektrických zariadeniach – min. § 22
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (iné jazyky výhodou)
- Silné komunikačné schopnosti, asertivita, obchodné zručnosti, technické myslenie
- Výhodou sú certifikácie Prince, ITIL, IPMA

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Consultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4779487  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac