Vedúci e-shopu

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Liptovský Hrádok, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac(+ variabilná zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s vedúcou pozíciou, schopnosť pohotovo reagovať na vzniknutú situáciu a orientuješ sa vo svete web dizajnu? V tom prípade čítaj ďalej!

Pracovné náplne zahŕňajú:

- Koordinácia svojho tímu referentov, dohliadanie na ich činnosť a plnenie pracovných zadaní
- Hmotná zodpovednosť za marketingové služby spojené s e-shopom
- Správa produktového portfólia a katalógu
- Zodpovednosť za vizuálnu stránku webu
- Sledovanie úhrad faktúr a komunikácia s finančným oddelením

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Predaj vzduchotechniky, zváracej techniky, drevo a kovoobrábacích strojov, záhradnej techniky, elektrocentrál, nabíjačiek a vykurovacej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PrestaShop - Mierne pokročilý

- Skúsenosť s vedením tímu podmienkou
- Aktívny používateľ PrestaShop alebo iného programu na tvorenie webových stránok
- Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Technická zdatnosť v oblasti IT výhodou

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Consultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4772323  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac