Fotograf / Fotografka pre Slovensko a pre Maďarsko

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
1 600 - 3 200 EUR/mesiacVaša mzda závisí od počtu zákaziek ( garantovaných budete mať min. 5 zákaziek na deň ).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záľubu vo fotografovaní, baví ťa to, si v tom dobrý a chceš sa v tejto oblasti uplatniť a rozvíjať svoje skúsenosti ? Ak tvoja odpoveď znie áno, tak si na správnom mieste.

Pre nadnárodnú spoločnosť, ktorá doposiaľ pôsobila najmä v ČR hľadáme kandidáta na pozíciu Fotograf / Fotografka budov ( interiér a exteriér ) pre Slovensko a Fotograf / Fotografka pre Maďarsko s vlastným vybavením. ( zn. Nikon 5100 a viac je podmienkou )

Vaša náplň práce na pozícii bude nasledovná :

- cestovanie po celom území SR / HU za účelom fotografovania (hotely, penzióny, reštaurácie, kaviarne a iné)
- komunikácia so zákazníkom
- pravidelná práca na živnosť (pondelok-piatok)

- vlastné vybavenie je podmienkou ( fotoaparát Nikon 5100 a viac, Sigma - 8mm, statívy, samospúšť, SD karty ). V prípade, že kandidát nedisponuje vlastným vybavením, vyžaduje sa prvotná investícia vo výške cca 1 000€.

Uvedený typ fotoaparátu je podmienkou z dôvodu synchronizácie farieb v postprodukcii.  V prípade, že ho uchádzač o pozíciu nemá, je potrebné si ho zabezpečiť, nakoľko ide o dosť špecifické fotenie.

- prémie ( v závislostí od počtu zákaziek )
- garancia počtu zákaziek, školenie
- preplatené pohonné hmoty ( 0,20 € / 1 km )
- preplatené ubytovanie ( 47 € / 1 deň )
- víkendy voľné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí na území celej ČR a svoje pôsobenie rozširuje aj na Slovensko. Zaoberá sa interiérovým a exteriérovým fotografovaním budov, hotelov, penziónov, reštaurácií, kaviarní a i.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- vlastné vybavenie je podmienkou ( fotoaparát  Nikon 5100 a viac, Sigma - 8mm, statívy, samospúšť, SD karty )
- vlastný automobil je podmienkou

- nemecký jazyk je výhodou

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálny Konzultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4763637  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac