Vedúci servisných technikov

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Od 3 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka 30 % + mimoriadny bonus za časové a nákladové plnenie odsúhlaseného budgetu strediska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z oblasti poskytovania riešení pre elektrotechnický priemysel hľadáme kandidáta s elektrovyhláškou §21 na pozíciu vedúceho servisných technikov.

Medzi hlavné náplne práce bude patriť:
- Spravovať portfólio zákazníkov servisu a dohadovať rámcové podmienky servisných prác
- Koordinovať tím servisných technikov a vysielať ich na zásahy v rámci celej Európy
- Vybudovať zázemie pre svoj tím servisných technikov a zabezpečiť bezproblémový priebeh servisných prác
- Spolupráca na rozvoji strediska, zabezpečenie dostatku pracovných síl v stredisku, aktívna účasť pri výbere nových zamestnancov strediska

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť je popredným poskytovateľom komplexných riešení pre elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Elektrovyhláška §21 je podmienkou
- Skúsenosti s vedením servisného tímu
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (pravidelná komunikácia so zákazníkmi z celej Európy)
- Vzdelanie v elektrotechnickom odbore
- Dôslednosť v dodržiavaní nastavených podmienok
- Priama a konštruktívna komunikácia, schopnosť vytvoriť si prirodzenú autoritu

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Consultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4758749  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac