Hlavný účtovník

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka (bude odprezentovaná na pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme hlavného účtovníka do výrobnej spoločnosti.

Medzi hlavné náplne práce bude patriť:
- Príprava a zhromažďovanie podkladov pre audit a inventarizáciu účtov
Hlavnej knihy
- Spracovanie miezd a riadenie celej mzdovej agendy
- Zostavovanie účtovnej uzávierky a daňového priznania
- Zodpovednosť za vedenie evidencie hmotného a nehmotného majetku
- Mesačná kontrola správnosti spracovania účtovných operácií
- Komplexné vedenie finančného oddelenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v elektrotechnickom priemysle s dlhoročnou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 5 rokov

- Minimálne 5-ročná prax na pozícii účtovníka vo výrobnej spoločnosti, výhodou je skúsenosť s vedúcou pozíciou
- Znalosť podvojného účtovníctva podmienkou
- Znalosť systému SAP veľkou výhodou
- Odolnosť voči stresovým situáciám a schopnosť pracovať pod tlakom

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Consultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4758361  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac