Manažér Nástrojárne pre kovové komponenty

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Od 3 500 EUR/mesiacv závislosti od skúseností + firemný automobil

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného Manažéra Nástrojárne
Náplne práce:
• Komplexná zodpovednosť za oddelení Nástrojárne a CNC obrábania
• Nastavovanie a sledovanie cieľov oddelenia, efektivity, zamestnancov a mašinérie
• Manažment údržby, opráv a úprav lisovacích nástrojov (elektrotechnických, pneumatických hydraulických a riadiacich systémov)
• Vedenie tímu, kontrola a prideľovanie úloh
• Zúčastňovanie sa na automatizovaní výroby, nábehu nových projektov, nástrojov a vytváranie technických špecifikácií
• Plánovanie aktivít, preventívnej údržby a definovanie kritických náhradných dielov

• 10% variabilná zložka
• 13. plat
• firemný Automobil
• zmluva na dobu neurčitú

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Skúsenosti s vedením Nástrojárne pre kovové komponenty v Automotive, minimálne 3 roky
• Skúsenosti s lisovaním - výhodou
• Niekoľkoročné preukázateľne skúsenosti s vedením tímu
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Znalosť technickej dokumentácie

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recruitment Consultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4739326  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac