Produktový manažér

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
1 500 EUR/mesiac- výška základnej mzdy závisí od skúsenosti kandidáta + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý zastrešuje komplexné služby v energetike hľadáme kandidáta na pozíciu PRODUKTOVÝ MANAŽÉR.

Vaša náplň práce na danej pozícii bude nasledovná :

- Samostatné riadenie projektov ( vývoj a aplikácia energetických zariadení )
- Implementácia nových produktov, analýza potrieb trhu, reporty z predaja
- Zavádzanie elektrotechnických zariadení do výroby
- Analýza projektu, návrhy technických riešení
- Tvorba dokumentácie, komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi

- Pružný pracovný čas
- Odmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je poskytovateľ komplexných služieb v energetike.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.
ID: 4736500  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac