Oracle APEX Programátor, 100% z domu

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Od 2 400 EUR/mesiacv závislosti od skúseností +13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujete, ako Oracle Developer pre medzinárodné projekty z pohodlia domova

Medzi vaše povinnosti bude patriť:
• Návrh a vývoj systémových, procesných integrácií, API a optimalizácii
• Práca v prostredí APEX, frond-end web vývoj
• Návrh a vývoj webových aplikácií založených na Oracle Database Stack
(PL/SQL, APEX) a najnovšie trendy UX
• Podpora Product Ownerov ohľadom technických otázok
• Zabezpečenie kvality produktov a integrácií v úzkej spolupráci s QA tímom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca po celom svete vo viacerých odvetviach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Oracle - Pokročilý
Oracle PL/SQL - Pokročilý
HTML - Základy
CSS - Základy

• Minimálne 2 ročné skúsenosti na podobnej pozícií
• Pokročilý užívateľ Oracle PL/SQL, a SQL
• Skúsenosti s web frontend / databázovým vývojom
• Základy PHP, HTML, JavaScript
• Oracle APEX, REST services – výhodou

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.
ID: 4725234  Dátum zverejnenia: 22.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac