Servisný technik VZV

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 500 EUR/mesiac1300 - 1500 € (brutto) v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý sa špecializuje na výrobu manipulačnej techniky hľadáme kandidáta na pozíciu SERVISNÝ TECHNIK VZV.

Vaša pracovná náplň na danej pozícii bude nasledovná :

- Odstraňovanie porúch na vysokozdvižných vozíkoch u klientov v okrese Dunajská Streda
- Servis a údržba VZV
- Komunikácia so zákazníkom
- Manipulácia s náhradnými dielmi
- Práca na jednu zmenu ( 8 hod. )

- 13. plat
- 5 dní doplnkovej dovolenky nad rámec zákona
- Každoročná valorizácia platu
- VZV kurz a iné školenia ( napr. výučba cudzieho jazyka ) plne hradené zamestnávateľom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient pôsobí v oblasti výroby skladovej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik, mechanik, elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s elektrickými alebo mechanickými opravami áut, strojov alebo VZV

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálny Konzultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4697366  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac