Inžinier kvality

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
1 500 EUR/mesiac(konečná výška základnej mzdy závisí od skúsenosti kandidáta) + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý zastrešuje komplexné služby v energetike hľadáme kandidáta na pozíciu INŽINIER KVALITY-

Vaša náplň práce na danej pozícii bude nasledovná :

- Riešenie zákazníckych reklamácií, 5 WHY
- Zabezpečenie zákazníckych požiadaviek vo výrobe
- Riešenie problémov, 8D reporty, PPAP, participácia na riešení FMEA
- Analýza procesov, riadenie interných auditov
- Implementácia nových metód riadenia kvality

- Celozávodná dovolenka
- Dochádzkový bonus
- Pružný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je poskytovateľ komplexných služieb v energetike.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálny Konzultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4660395  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac