Automatizovaný C# Tester s SQL, 100% z domu

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Od 1 900 EUR/mesiacv závislosti od skúseností + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu C# Tester so znalosťou SQL a automatizovaného testovania

Medzi náplne práce patrí:

• Automatické testovanie (Selenium) aplikácii CRM systému

• Aktualizácia webových ovládačov

• Rozšírenie MS skriptov

• Vytváranie a aktualizácia Jenkins zostáv

• Udržiavanie automatizovaných Selenium testov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca po celom svete vo viacerých odvetviach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Mierne pokročilý
SQL - Mierne pokročilý

• 2 Ročná skúsenosť na pozícií tester, alebo developer

• C#- pokročilý

• Znalosť Jira a Confluence

• Skúsenosti s manuálnym testovaním, automatické testovanie výhodou

• Znalosť HTML, Javascript – výhodou

• Skúsenosti s programovaním veľký výhoda

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.
ID: 4653550  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac