Programátor priemyselných robotov ABB

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
2 000 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v plastikárskom priemysle a zaoberá sa priemyselnou automatizáciou a predajom výrobných strojov obsadzujeme pracovnú pozíciu Programátor priemyselných robotov ABB.

Náplňou práce na uvedenej pozícii je :

- Programovanie a nastavovanie priemyselných robotov ABB

- Tvorba technickej dokumentácie

- Integrovanie nových kontrolných prvkov do výrobných strojov

- Analýza chýb a implementácia nápravných opatrení

- Oživovanie robotov a ich uvádzanie do prevádzky u zákazníka

-  Príspevok na rekreáciu

- Dotované stravovanie

- Školenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient pôsobí v plastikárskom priemysle a zaoberá sa priemyselnou automatizáciou a predajom výrobných strojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Skúsenosti s programovaním Priemyselných robotov a elektrovyhláška §21 sú podmienkou

- Skúsenosti s automatizáciou sú veľkou výhodou

- Anglický jazyk je výhodou

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.
ID: 4650244  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac