Administratívny pracovník na zákazníckom servise

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
1 300 EUR/mesiac-Základná mzda 1000€ (brutto) + 300 € odmena -Konečná výška základnej mzdy závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý sa špecializuje na predaj priemyselného tovaru a záhradnej techniky hľadáme kandidáta na pozíciu Administratívny pracovník.

Vaša náplň práce na tejto pozícii bude :

- Denná komunikácia so zákazníkom, spracovanie objednávok a reklamácií
- Administratívna podpora, zodpovednosť za dodacie listy, faktúry, dobropisy, servis
- Elektronické spracovanie dát o jednotlivých zákazníkoch a odberateľoch

- Príspevok na stravovanie
- Prémie a odmeny
- Po skúšobnej dobe možný 1 deň v týždni homeoffice ( po dohode s nadriadeným )

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient sa špecializuje na predaj priemyselného tovaru a záhradnej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

- predchádzajúce skúsenosti na zákazníckom servise výhodou

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálny Konzultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4650039  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac