Elektro projektant do 1kV v oboru automatizace výroby

NEEDle by F&P

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta se sídlem v Ostravě, silného zaměstnavatele, který patří k největším hráčům na globálním trhu ve svém oboru, je špičkou ve výzkumu a vývoji a v České republice patří mezi nejlepší zaměstnavatele, hledáme Elektro Projektanty

Náplň práce:

- navrhuje a zpracovává dokumentaci pro elektro zařízení v oblasti silnoproudé, elektrotechniky do 1kV, v oblasti měření a regulace (MaR) podle zadaných požadavků a podkladů
- tvoří jednopólové a obvodové schémata, plán svorkovnic a kabelů, situační výkresy
- eviduje dokumentaci projektu dle stanovených interních pravidel
- spolupracuje při zadávání výběrových řízení a hodnocení subdodavatelů v oblasti elektro
- vede příslušnou agendy (zápisy z jednání, protokoly)
- odpovídá za plnění projekčních úkolů v požadované kvalitě, ceně a časovém harmonogramu
- odpovídá za udržování úrovně technických znalostí a znalostí zákonných požadavků pro projekční činnosti
- aktivně se účastní realizace jednotlivých projektů, zajišťuje technický dozor

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadovaný profil:

- VŠ elektro zaměření, (obory: Výkonová elektrotechnika a elektronika, Automatizace a měřící technika)
- min. 6 let praxe v oblasti projektování elektrických zařízení
- znalost anglického jazyka úroveň B2
- odborné znalosti v oblasti projektování elektrotechnických zařízení
- znalost AutoCAD, MS Office, znalost ePLAN electric
- týmová spolupráce, organizační schopnosti, vedení jednání, samostatnost, vedení projektů
- autorizace ČKAIT výhodou, vyhláška 50/1978 Sb. §6, §10A
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

We are passionate about building a valuable relationship between people and our long term partners, companies. To build up a valuable relationship between our partners and mid to junior, specialist level require a very deep understanding of both, candidates and our partners. NEEDle uses exclusively methods of direct search sometimes supported by online advertisement to connect people with the right professional opportunities.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2742304  Dátum zverejnenia: 29.9.2016