Projekt manager Rakúsko

Nedes,s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.09.22
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacMesačné odmeny + 13.Plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné manažovanie a plnenie cieľov projektu
- Plánovanie a sledovanie rozvoja projektu
- Organizácia pracovných stretnutí, prezentácií k projektom
- Vedenie obchodných jednaní
- Príprava zmlúv a zmluvných vzťahov
- Spracovanie, sledovanie, analýza a vyhodnotenie požiadaviek zákazníka
- Vyhľadávanie potenciálnych odberateľov
- Reportovanie obchodných a projektových výsledkov v zmysle stanovených obchodných parametrov a cieľov.
- Účasť na výstavách

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Motivačné mzdové ohodnotenie
- Práca je vykonávaná home office + pravidelné pracovisko+ pravidelné cestovanie v rámci projektu

Informácie o výberovom konaní

Životopis s fotkou zasielať na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

OBCHOD, MANAŽMENT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
- samostatnosť
- presnosť
- prijemné vystupovanie

Spoločnosť NEDES sa zaoberá distribúciou led svietidiel a elektromateriálu na európskom trhu.
Sme stabilnou spoločnosťou, pôsobiacou na európskom trhu.
Vďaka dlhoročným skúsenostiam, kvalitným produktom a službám patríme medzi uznávané spoločnosti v danej oblasti. Sme zameraný prorastovo, a preto rozširujeme svoje pôsobenie aj do iných členských krajín EU.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4401605  Dátum zverejnenia: 12.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac