Obchodní zástupce

NEDCON SALES s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úkoly & odpovědnosti hledaného pracovníka:
· Aktivní průzkum trhu, vyhledávání nových zákazníků

· Příprava cenových kalkulací, nabídek apod.

· Komunikace se zákazníky, spoluúčast na obchodních jednáních

· Potřebné administrativní činnosti v kanceláři společnosti

Požadavky:
· Min. SŠ vzdělání technického směru (strojírenství, stavebnictví)

· Výborné komunikační schopnosti

· Dobrá znalost práce na PC – MS Office

· Dobrá znalost angličtiny

· Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

· Práci v silné společnosti fungující v rámci mezinárodní struktury

· Velmi dobré pracovní podmínky – 5 dní dovolené navíc, pravidelné finanční bonusy

· Perspektivu osobního růstu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3792971  Dátum zverejnenia: 22.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.