Šéfkuchař

Nedaleko Gastro Group s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Restaurace Forhaus wine & restaurant je součástí společnosti Nedaleko Gastro Group s.r.o., která provozuje zážitkovou restauraci a síť provozoven Výčep Na stojáka.

Co očekáváme:

  • Vášeň pro gastronomii
  • Praxe na obdobné pozici po dobu alespoň 3 let
  • Excelentní a inovativní kulinářské a prezentační schopnosti
  • Zkušenost s kalkulacemi a finanční přehled
  • Přirozenou autoritu, respekt, vedení a motivace týmu
  • Jste týmový hráč, který se touží podílet na společném výsledku
  • Samostatnost, rozhodnost, loajálnost a inspirativní styl
  • Matematickou a počítačovou gramotnost s porozuměním pro finanční podněty
  • Znalost k maržím, nákupním zásadám, rozpočtům, nákupním cenám a inventurám

Nabízíme:

  • Práce v příjemném prostředí v centru Brna
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Firemní výhody
  • Možnost seberealizace a osobního rozvoje

V případě, že Vás pracovní pozice zaujala a splňujete uvedené podmínky, reagujte prosím prostřednictvím tlačítka "odpovědět".

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2732451  Dátum zverejnenia: 21.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.