Architekt / projektant

NED ATELIER, s.r.o.

Miesto práce
NED ATELIER s.r.o., Karloveské rameno, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 500 EUR/mesiacMzdové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme architekti v Bratislave, ktorí navrhujú architektúru prevažne rezidenčných stavieb s dôrazom na detail a aktuálne trendy v architektúre a do nášho mladého kolektívu hľadáme stavebného inžiniera, alebo architekta so skúsenosťami, ktorého náplňou práce bude projekčná činnosť na, komunikácia s klientmi, projektovými partnermi a realizačnými firmami, ale prevažne vypracovanie projektovej dokumentácie.

- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Práca na zaujímavých a atraktívnych projektoch
- Navrhovanie inovatívnych a pokrokových riešení v stavebníctve
- Zdokonaľovanie a vzdelávanie sa v odbore
- 10 dní plateného voľna za obdobie pracovného roku
- Platené voľno počas vianočného a novoročného obdobia (adaptatívne)
- Platené voľno počas sviatkov (v priebehu pracovného týždňa)
- Vzdelávanie sa v práci BIM
- Spoločné teambuildingové akcie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra a urbanizmus, Konštrukcie pozemných stavieb

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

ArchiCAD - Pokročilý
AutoCAD - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1-3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stavebné/technické vzdelanie
Skúsenosti v projekcii
Manažérske schopnosti
Samostatnosť
Technické, analytické myslenie
Ústretová komunikácia s klientmi a dodávateľmi

NED ATELIER je skupina architektov, ktorý sa venujú navrhovaniu a projektovaniu stavieb. Architektúre sa venujeme od roku 2008 a s ned ateliérom pôsobíme na trhu od roku 2011. V súčasnosti sa prevažne zameriavame na moderné rezidenčné stavby. V našom tíme je každý člen dôležitý.
ID: 4265868  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac