Pracovníčka v internetovom obchode Professionail.sk

Nechtovyraj s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 58, Štúrovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.7.2020
700 - 1 100 EUR/mesiacPri práci na dohodu: 4 eurá v čistom na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme pre Vás pracovnú príležitosť na pozíciu administrátor internetového obchodu a predajca v Professionail.sk.
Náplň práce: vybavovanie objednávok, príjem tovaru, obsluha zákazníkov.

Príjemné prostredie, fyzicky nenáročná práca a primerané finančné ohodnotenie.

Link na predajňu : https://www.professionail.sk/predajna-sturovo/t-279

Pracovný úväzok : polovičný, dohoda - možnosť po čase prejsť na plný pracovný pomer.

Pracovný čas : Pondelok - Piatok | 09:00 do 12:30 - 13:00 do 17:00,
Sobota : Voľno, Nedeľa : Voľno

Miesto práce : Predajňa Professionail, Hlavná 58, 9401 Štúrovo
Platové ohodnotenie : 4 eur/hodina - v čistom

Požiadavky na uchádzača : dokonalá znalosť slovenského a maďarského jazyka, práca s PC : Word, Internet, Skype, práca s pokladňou ( naučíme ak treba ), nevyhnutné sú pokročilé znalosti v oblasti modelácie nechtov, znalosť nášho sortimentu je veľkým plusom.

Vaše životopisy posielajte na mail : [email protected]

Ak Vás ponuka oslovila neváhajte nás kontaktovať.

Informácie o výberovom konaní

Vhodných kandidátov budeme kontaktovať mailom a telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Nevyhnutné sú pokročilé znalosti v oblasti modelácie nechtov, znalosť nášho sortimentu je veľkým plusom.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Obchodná komunikácia - Pokročilý
Internet - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Zodpovednosť, chuť sa zlepšovať.

Nechtovyraj.sk je nechtový e-shop aj so 4-mi kamennými predajňami a je tu pre Vás a vaše nechtíky už 10 rokov.
U nás nájdete všetko na gélové, akrylové či prírodné nechty a to za najlepšie ceny.
Tisícky farieb gélov,gé lakov a ozdôb Vás proste očarí.
S našim nechtovým materiálom budú patriť Vaše nechty k tým najkraším.
Expresné doručenie často aj do 24 hodín, darčeky k objednávkam, najnovšie trendy a profesionálny osobný prístup
Vždy sa snažíme pomôcť poradiť a v prípade reklamácie vyriešiť všetko čo najrýchlejšie
Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá
Za 10 rokov sme tu pre Vás za ten čas sme pre Vás expedovali viac než 180 tisíc objednávok.
ID: 3915798  Dátum zverejnenia: 25.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac