Právny asistent/ právna asistentka

WISE3 s. r. o.

Miesto práce
Panenská 23, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia advokátom a koncipientom, s náročnosťou primeranou skúsenostiam a schopnostiam študenta 3. - 4. ročníka právnickej fakulty, príprava podkladov, príprava jednoduchých právnych podaní, preklady odborných textov, práca s judikatúrou, kontakt so súdmi a orgánmi verejnej správy.

PONÚKAME:
- zaujímavú prácu v advokátskej kancelárii,
- možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu,
- pružný pracovný čas podľa rozvrhu,
- príležitosť pokračovať v kancelárii ako advokátsky koncipient.

Prosíme uchádzačov o zaslanie profesijného životopisu a motivačného listu v anglickom a slovenskom jazyku výhradne e-mailom na adresu [email protected] s UVEDENÍM POZÍCIE.

Pri všetkých zaslaných dokumentoch uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení. Kontaktovaní budú len uchádzači spĺňajúci požadované kritériá. Osobné údaje kandidátov, ktorí nebudú kontaktovaní, budú po skončení výberového konania zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Hľadáme právneho asistenta/ asistentku - študenta so skúsenosťami s prácou s judikatúrou, analytickými schopnosťami a zodpovedajúcou znalosťou práva, záujem o prácu v advokácii, ochotu učiť sa novým veciam.

ĎALEJ POŽADUJEME:
- samostatnosť,
- lojalitu,
- flexibilitu,
- zodpovedný a aktívny prístup k zadaniam,
- záujem o prácu v advokácii,
- vysoké pracovné nasadenie,
- schopnosť pracovať v tíme,
- komunikatívnosť,
- profesionálne vystupovanie.

Slovenská advokátska kancelária so sídlom v Bratislave vznikajúca spojením viacerých existujúcich kancelárií pod novou spoločnou značkou a poskytujúca právne služby pre lokálnych a zahraničných klientov opierajúc sa o silné zázemie a hodnoty ako excelentnosť, integrita, osobný prístup a tvorivý entuziazmus.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3214305  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou