Office Manager

nebotra consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 Eur, mzda sa bude odvíjať od pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vystavovanie faktúr, kontrola došlých faktúr, príprava podkladov pre účtovníctvo,
• evidencia dochádzky,
• evidovanie nákladov na jednotlivé obchodné prípady,
• spracovanie zmlúv pre klientov (šablóny zmlúv sú vypracované),
• organizácia firemných podujatí (cca 2-3 ročne),
• koordinácia administratívnych činností.

- stabilnú pozíciu s dynamickou prácou v mladom tíme, s technickými
vychytávkami,
- účasť na zaujímavých projektoch (www.nebotra.com, www.ukh.com,
www.vacatuner.com, www.creoneo.com, www.bottovabb.sk a iné),
- kontinuálne vzdelávanie a osobný rast,
- časovú a priestorovú flexibilitu,
- nefinančné benefity.

Táto pozícia je zaujímavá pre ľudí, ktorí majú radi administratívnu prácu, neboja sa kopy papierov, vedia si nájsť svoj systém práce a majú vo veciach poriadok.
Spája v sebe administratívnu a ekonomickú agendu, ako aj kreativitu napr. v podobe organizácie firemných eventov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• skúsenosť s fakturáciou a vedením ekonomickej agendy,
• aktívny vodič - sk. B,
• znalosť Anglického jazyka (prevažne emailová komunikácia).

Spoločnosť nebotra consulting s.r.o. poskytuje klientom asistenčné služby s dôrazom na komplexnosť a individuálny prístup ku každému obchodnému prípadu. Naším cieľom je podporiť klienta pri formovaní nápadu a pomôcť pri jeho realizácii. Hlavnými oblasťami pôsobenia našej spoločnosti sú consulting v oblasti financovania podnikateľských zámerov, fundraising, projektový manažment pri implementácii projektov, personálny a procesný audit, školenia zamestnancov, organizácia podujatí, preklady a lokalizácia dokumentov.

Jakubovo nám. 2563/13
811 09 Bratislava
ID: 3509236   Dátum zverejnenia: 18.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 Eur, mzda sa bude odvíjať od pracovných skúseností kandidáta