Prevádzkový riaditeľ

nebotra consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.500 Eur, mzda sa bude odvíjať od pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontroling workflow procesov v súlade s firemnými smernicami,
metodikou a zaužívanými postupmi,
- komunikácia so spolupracovníkmi a klientmi spoločnosti za účelom
zefektívnenia činností,
- návrh optimalizácie workflow a interného informačného systému,
- dohľad nad aktualizáciou firemných smerníc na základe vlastných
odporúčaní a požiadaviek vedenia spoločnosti (napr.
rozpracovanie zverených úloh týkajúcich sa prevádzky spoločností do
operatívnych detailov),
- vyhodnocovanie prevádzkovej efektívnosti prostredníctvom zadaných
parametrov (napr. miera udržania si zákazníkov...) v internom
informačnom systéme,
- riadenie cashflow jednotlivých spoločností,
- dohľad nad systémom riadenia pohľadávok,
- kalkulácie ekonomickej efektívnosti (nových) investícií a
prevádzkových záležitostí,
- sledovanie ziskovosti obchodných operácií,
- riadenie malého administratívneho tímu,
- kontroling personálnych otázok (spokojnosť a motivácia
spolupracovníkov, vzdelávanie, dovolenky, zmluvy, objednávky),
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti,
- účasť na strategických poradách vedia spoločnosti,
- komunikácia s partnermi (napr. účtovná firma), inštitúciami (napr.
banky, poisťovne...) a úradmi (napr. daňový úrad, Úrad pre verejné
obstarávanie...) v súvislosti s prevádzkou spoločností,
- sledovanie základných trendov v súvislosti s prevádzkou spoločností

- stabilnú pozíciu s dynamickou prácou v mladom tíme, s technickými
vychytávkami,
- účasť na zaujímavých projektoch (www.nebotra.com, www.ukh.com,
www.vacatuner.com, www.creoneo.com, www.bottovabb.sk a iné),
- kontinuálne vzdelávanie a osobný rast,
- časovú a priestorovú flexibilitu,
- nefinančné benefity,
- partnerstvo v spoločnosti (výhľadovo)

Do nášho tímu hľadáme na pozíciu prevádzkového riaditeľa kolegu, ktorého baví nastavovanie procesov, kontroling a ktorý vidí význam v hľadaní spôsobu lepšieho fungovania malej skupiny firiem. Výkon
pozície je primárne v Banskej Bystrici s príležitostným cestovaním do Bratislavy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s fungovaním v prostredí upravenom smernicami a procesmi kontrolingu
(ideálne na pozícii s náplňou práce v tvorbe smerníc a procesov),
- skúsenosti s prácou v tíme a komunikačné zručnosti (interný tím, klienti),
- schopnosť budovať vzťahy,
- skúsenosti s korporátnymi informačnými systémami,
- znalosti v ekonomickej a účtovnej oblasti (prehľad o ekonomickej stránke fungovania firiem),
- aktívna znalosť aspoň jedného svetového jazyka (angličtina preferovaná),
- podnikateľské myslenie, dôraz na detail a orientáciu na výsledok,
- lojálnosť, spoľahlivosť, sebamotivácia a odolnosť voči stresu,
- cieľavedomosť, schopnosť prevziať zodpovednosť a zabojovať,
- schopnosť nadchnúť a presvedčiť,
- reprezentatívne vystupovanie ,
- aktívny vodič (sk. B),

(nikto nevie všetko, ale dôležitá je chuť učiť sa :-)

Spoločnosť nebotra consulting s.r.o. poskytuje klientom asistenčné služby s dôrazom na komplexnosť a individuálny prístup ku každému obchodnému prípadu. Naším cieľom je podporiť klienta pri formovaní nápadu a pomôcť pri jeho realizácii. Hlavnými oblasťami pôsobenia našej spoločnosti sú consulting v oblasti financovania podnikateľských zámerov, fundraising, projektový manažment pri implementácii projektov, personálny a procesný audit, školenia zamestnancov, organizácia podujatí, preklady a lokalizácia dokumentov.

Jakubovo nám. 2563/13
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Vričanová
Tel.: +421904533636
E-mail: poslať životopis
ID: 3509236   Dátum zverejnenia: 1.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.500 Eur, mzda sa bude odvíjať od pracovných skúseností kandidáta