Zubný lekár aj absolvent do modernej zub. ambulancie

NEBOJSAMA DENT s.r.o.

Miesto práce
Čadca
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
možný ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 4 500 EUR/mesiacMzda je v ČISTOM a je variabilná s veľkou možnosťou rastu :)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca zubného lekára zahrňajúca všetky oblasti, konzerv. zub. lekárstvo, protetika, endodoncia, jednoduché aj zložité extrakcie, prevencia.
Výborná príležitosť nadobudnuť prax pre absolventov pod dohľadom skúseného lekára.

Ponúkame určite veľmi atraktívne platové podmienky aj pre absolventa v novo zariadenej modernej zub. ambulancii, k dispozícii vlastné kreslo, IO RTG, moderná prístrojová technika.
Odmeny v závislosti od výkonov
Zamestnanecké zľavy a rodinné zľavy
Masáže
Zľavy na pomôcky dentálnej hygieny
V piatky skrátená pracovná doba ( po dohode so zamestnávateľom o nadrobení máte predĺžený víkend bez nutnosti vyčerpania dovolenky)
Prispôsobivosť prac. doby Vašim časovým možnostiam.
A to všetko v spoločnosti super kolektívu :)
Ponúkame aj možnosť ubytovania 5 minút od práce v centre mesta, vhodné aj pre páry.
Tešíme sa na Vás :)

V prípade záujmu o ďalšie informácie ma prosím kontaktujte formou emailu: [email protected]
alebo telefonicky:
0910519516

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Veľmi radi príjmeme lekára/-rku do tímu so zodpovedným prístupom k práci, oceňujeme komunikatívnosť, kolektívnosť, trpezlivosť, snahu zdokonaľovať sa, najmä úsmev a priateľskú náladu pri práci čo je dôležité pre spokojnosť našich mnohokrát vystresovaných pacientov.

Moderná stomatologická ambulancia s názvom NEBOJSAMA DENT s.r.o., ktorý vystihuje, čo je pre nás dôležité.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

02201 Čadca

Kontakt

ID: 2988529  Dátum zverejnenia: 28.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac