Predajca nebeskej zmrzliny

NEBESKA s.r.o.

Miesto práce
Sabinovská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoja práca bude spočívať v:

  • obsluhe a komunikácii so zákazníkmi
  • pomoci s výberom zmrzliny
  • práci s pokladňou
  • starostlivosti o prevádzku
  • udržiavaní čistoty vo vnútri prevádzky ako aj v blízkom okolí

  • Máme pre teba skvelú správu - u nás budeš mať veselú prácu, kde sa budeš stretávať s usmievavými zákazníkmi!
  • Výborné finančné ohodnotenie ti zaručí, že sa ti práca u nás naozaj oplatí
  • Neboj sa, že by si nevedel/a, ako na to. U nás ťa zaškolíme a pripravíme na tvoju novú prácu!
  • Veríme v tvoje kreatívne nápady! U nás máš priestor pre ich realizáciu a príležitosť prispieť k nášmu úspechu.
  • Staň sa súčasťou nášho tímu a uži si prácu plnú zábavy, zmrzliny a príjemných zážitkov!

životopis s aktuálnou fotografiou poprosíme zasielať na e-mail [email protected]
Potom si spolu sadneme, ak preskočí iskra na oboch stranách, môžeme začať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • Máš rád/rada zmrzlinu
  • Otvorenosť a úprimnosť
  • Spoľahlivosť
  • Zdravotný preukaz

Slovenská rodinná zmrzlinová manufaktúra NEBESKA

Ako vznikla nebeska ?
Osudové inšpiratívne stretnutie s Vladkom zmrzlinárom, vášeň k jedlu a kvalitným potravinám, úcta k remeslu, naša vzájomná láska a nadšenie - zrodilo sa priateľstvo, zrodila sa láska a z nich naša značka

Nebeska
vždy čerstvá, čisto prírodná a ručne vyrábaná zmrzlina

Kontakt

ID: 4802015  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac