Tech Lead

NEBBIA, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 - 3 500 EUR/mesiacv závislosti od skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme inovatívneho technologického lídra ako nového člena nášho softwarového tím, ktorý bude dozerať na technické smerovanie projektov.

Ako Tech Lead budeš riadiť tím developérov a zverené projekty, analyzovať požiadavky, identifikovať riziká a úzko spolupracovať s manažmentom pri nových nápadoch. Mal/a by si byť schopný/á pracovať so svojím tímom a inšpirovať ich k zlepšovaniu sa.

Vo svojom tíme budeš mať webových a databázových developérov a spolupracovať budeš produktovými vlastníkmi, vyšším manažmentom ale stretneš sa aj s požiadavkami od finančného, obchodného a marketingového tímu.

Sme agilná firma, preto aj naša metodika doručovania je agilná. Pracujeme so story pointami, využívame kanban a máme stand-up-y. Hľadáme človeka, ktorý je orientovaný na cieľ a výsledok a je mu hneď jasné, čo treba urobiť aby sa veci hýbali.

Od úspešného „Tech Lead-a“ očakávame záujem učiť sa nové technológie a chuť rozširovať si kvalifikáciu - problémy niekedy presahujú len čisto „programátorské témy“.

Na našich projektoch sa stretneš s technológiami a nástojmi ako napríklad:
PHP (7.4, YII 1, Symfony), CSS (LESS, Tailwind), JavaScrip/Query, DB MySQL, MariaDB, Amazon Web Services , GitHub (https://github.com/nebbia-fitness), GTM a Google Analytics, FB Pixel a Conversion API

Momentálne riešime hlavne tieto projekty:
Web nebbia.fitness, back-office riešenie, ktoré využíva celá firma (správa eshopu, webu, analytika, skladový manažment), udržiavame a vyvíjame viacere API (a EDI, a iné feedy) napojenia pre našich partnerov (naprílad, ZOOT, About You, eMag ale aj Stripe, TaxJar, DHL...), pripravujeme skladové hospodárstvo v spolupráci s firmou AN Systems a s firmou Bueweb pripravujeme redizajn/facelift stránky.

Procesne firma využíva tieto nástroje a veríme, že „Tech Lead“ bude s nimi stotožnený:
Slack, gSuite, HotJar, ZOOM, Trello, ClickUp, Mailchimp, MS Excel, KROSS a iné, oh a sme Apple pozitívna firma.

V čom budeš prínosom:
>> riadenie tímu, manažment projektov a riadenie komplexného vývoja produktu
>> definovanie projektových požiadaviek, spoluúčasť na plánovaní releasov/funkčností
>> spoluúčasť na programovaní komplikovanejších úloh
>> občasný presah do serverovej (AWS) alebo marketingovej (GA, GTM, FB) sféry a tech support kolegom,
>> identifikácia technických problémov, návrh opatrení, odstraňovanie chýb
>> bezpečnostné audity projektov
>> udržiavanie technickej dokumentácie projektov
>> výber / nábor členov vývojarského teamu.

Na oplátku sa môžeš tešiť na celkom zaujímavý benefitný systém, na ktorom sa snažíme neustále pracovať:

- prácu v modernom pracovnom prostredí s priateľskou atmosférou,
- mladý, kreatívny a dynamický kolektív nabitý pozitívnou energiou, kukni: https://nebbia.fitness/sk/b/team

a taktiež náš profil na WTTJ: https://www.welcometothejungle.com/sk/companies/nebbia
prípadne náš oficiálny LinkedIn NEBBIA

- flexibilný pracovný čas a time management, ktorý si budeš riadiť vo veľkej miere sám/a
- home office podľa dohody
- 300 EUR k výplate za odporúčenie ďalšieho šikovného developera
- 2 sick days v roku, ak sa necítiš dobre do práce nechoď, radšej to vylež!
- podpora relokácie v prípade, že by si bol/a full-time inhouse
- skupinová INHOUSE angličtina so skúsenou lektorkou (príp. online)
- ak máš v merku nejaký zaujímavý kurz / workshop, radi ťa doňho zapojíme,
- vlastná CAFETERIA - s budget-om na nápoje a snacks, rôzne vitamínové bomby, kvalitná káva, fit tyčinky, pudingy, panini na grille a pod.
- MULTISPORT karta - s ktorou v rámci SR a ČR využiješ množstvo športových a relaxačných zariadení, takže v pondelok fitko, v utorok sauna, streda lezecká stena vo štvrtok jóga a v piatok sa zwellnessuješ..využi čo len chceš :)
- zľavy na NEBBIA produkty
- CHILL zone s knižnicou, s budget-om na nákup odbornej literatúry
- firemný ntb, tel, automobil (na pracovný účel)
- LEGENDÁRNE NEBBIA PARTY'S, teambuildingy, firemné narodeniny, vianočné adventné piatky, koncoročná párty..
- No a ten alkohol v chladničke tiež nie je len tak náhodou! :D

Verím, že ťa naša spoločnosť a ponuka oslovila. Ak si zhodnotil/a, že spĺňaš naše požiadavky a myslíš, že práve ty si tým najvhodnejším kandidátom, práca v tejto oblasti je pre teba number one, tak nám pošli svoj životopis prípadne nám napíš na akých zaujímavých projektoch a produktoch si sa podieľal. Nezabudni nám udeliť súhlas na spracovanie os. údajov. Všetko smeruj reakciou priamo cez profesiu alebo na e-mail: [email protected]

Ďakujeme a vážime si záujem každého jedného kandidáta, avšak vzhľadom na časovú náročnosť si vyhradzujeme právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Pred samotným stretnutím si dovolíme preveriť tvoje skills nejakou, pre teba určite jednoduchou úlohou, či zadaním na vypracovanie, kde ti určíme presný termín odovzdania.

V prípade, že ťa telefonicky alebo e-mailom nekontaktujeme a nepozveme na osobné stretnutie do dvoch týždňov od termínu ukončenia výberového konania považuj výberové konanie na túto pozíciu za uzavretú a personálne obsadenú vhodným kandidátom.

Napokon nám dovoľ, aby sme ťa informovali o tom, že v zmysle súhlasu so spracovaním osobných údajov budú tvoje osobné údaje ponechané v našej internej databáze uchádzačov a uchované po dobu jedného roka s cieľom kontaktovania ťa, v prípade rozširovania nášho NEBBIA teamu alebo uvoľnenia pracovného miesta. V rámci tejto doby tvoje osobné údaje nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane a po uplynutí tejto doby budú z databázy vymazané. V prípade, že si neželáš aby sme tvoje os. údaje v našej databáze uchovávali nás kontaktuj na [email protected].

TEAM NEBBIA
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

tech lead, team lead, senior php programátor

Počet rokov praxe

5

logické a analytické myslenie
schopnosť riadiť ľudí, projekty, orientácia na cieľ, dodržiavanie deadline-ov
iniciatívnosť pri riešení programátorských problémov a výziev spojených s vývojom produktu
vynikajúci prehľad vo web technológiách, jazykoch frameworkoch
záujem a skúsenosť s e-commerce projektami

PHP - Pokročilý + frameworks
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Mierne pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
GitHub - Mierne pokročilý
jQuery - Mierne pokročilý

NEBBIA, s.r.o. patrí do skupiny NEBBIA GROUP a.s., celosvetovo pôsobiaca spoločnosť, jeden z najznámejších brandov a najväčších hráčov vo výrobe a distribúcii fitness & bodybuilding oblečenia. Svoje produkty predávame okrem vlastných kamenných predajní aj cez eshop, sieť B2B partnerov a franšízingové predajne.

Prečítaj si o nás viac v BIO : https://nebbia.fitness/sk/p/o-spolocnosti
Tešíme sa na teba!
Yes You Can
ID: 4214569  Dátum zverejnenia: 1.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac