Customer Care Specialist

NEBBIA, s. r. o.

Miesto práce
NEBBIA™ Office, Dlhá, Žilina
Termín nástupu
Aj hneď
1 200 EUR/mesiacprehodnotenie po 3 mesačnej skúšobnej dobe (nastavenie osobného ohodnotenia a KPI)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vitaj v úžasnom svete NEBBIA, kde sa každý deň dejú veci:)

Do nášho NEBBIA office hľadáme komunikatívneho kolegu/kolegyňu, ktorých aktívny prístup k práci vyžaduje chirurgickú precíznosť a pružnosť gumeného medvedíka.
Preto, ak si komunikatívny/a, nebojíš sa angličtiny, vieš počúvať, ale aj rozumieť hlasu našich zákazníkov a pohotovo vybavovať zákaznícke dopyty, zaručujeme ti, že u nás sa nudiť nebudeš.

Budeš našou tvárou a hlasom nášho brandu, ktorému budeš robiť dobré meno.
Priprav sa na veľkú zodpovednosť...bude to jízda:

Čo bude tvojou úlohou:

>> správa prijatých objednávok vo firemnom systéme
>> správa vybavenia objednávok v koordinácii s manažérom skladu,
>> poskytovanie zákazníckeho servisu (aktívna telefonická, mailová komunikácia so zákazníkmi v AJ, riešenie dopytov, dotazov, požiadaviek, odporúčania k výberu produktov NEBBIA, poskytovanie informácii k produktom (dostupnosť, veľkosť, farba, materiál a pod.),
>> poskytovanie informácii k stavu vybavenia objednávky, k preprave, príp. reklamácii, komunikácia ohľadom zmien v objednávke (tovar, zmena spôsobu dopravy / platby)
>> riadenie reklamačného procesu
>> správa prepravných systémov kuriérskych spoločností a komunikácia s nimi
>> správa marketplaces (objednávky, support)
>> súvisiaca administratíva, štatistiky a reporty
>> zapojenie aj na iné NEBBIA projekty

- práca z pohodlia NEBBIA office 5 dní v týždni:)
- zdravé raňajky s Beou, snack&drinks v cafetérii a NEBBIA outdoor workout zóna
- Multisport karta (športové aktivity, wellness)
- Neskutočné zľavy na nákup NEBBIA produktov
- LEGENDÁRNE NEBBIA PARTY'S, teambuildingy, workshopy a i.

Ja viem, že ťa naša spoločnosť oslovila, o to lepšie ak si sa našiel/našla v tejto pracovnej ponuke. Ak si myslíš, že spĺňaš všetky požiadavky, pošli svoje CV, je to na tebe akú formu zvolíš: [email protected].

Veľmi oceňujeme záujem všetkých kandidátov,
a tak tí, ktorí sa na danú pozíciu prihlásia, od nás obdržia odpoveď, či už bude pozitívna alebo nie.

za TEAM NEBBIA,
Zuzana
YES YOU CAN

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

e-commerce, obchod, manažment, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
E-mail - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Zákaznícka podpora, Helpdesk, Klientské centrum

Počet rokov praxe

1

úroveň tvojej angličtiny je niečo, na čo si max. hrdý/á
máš skúsenosť so zákazníckym servisom
si komunikatívny/a a asertívny/a vo vzťahu k zákazníkom aj kolegom:)
si dôsledný/á a vieš pohotovo reagovať aj na neočakávané veci
máš ochotu učiť sa a nasávať nové info

NEBBIA, s.r.o. patrí do skupiny NEBBIA GROUP a.s., celosvetovo pôsobiaca spoločnosť, jeden z najznámejších brandov a najväčších hráčov vo výrobe a distribúcii fitness & bodybuilding oblečenia. Svoje produkty predávame okrem vlastných kamenných predajní aj cez eshop, sieť B2B partnerov a franšízingové predajne.

Prečítaj si o nás viac v BIO : https://nebbia.fitness/sk/p/o-spolocnosti
Tešíme sa na teba!
Yes You Can
ID: 4067703  Dátum zverejnenia: 15.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac