PHP Developer

NEBBIA, s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 85, Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 765 EUR/mesiacjednorázový bonus 1500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si programátor telom aj dušou a nevieš si predstaviť svoj život, bez toho že by si nenakódil niečo, čoho výsledkom by bolo napr. zefektívnenie interakcie so zákazníkom prípadne samotného chodu webu po stránke štruktúry, či funkčnosti? Zaujímaš sa o túto oblasť a nové poznatky, či technológie ti nedajú spať?

Chceš pracovať inhouse, získať stabilitu, ale popritom zachovať časovú flexibilitu, u nás sa "blinkať" nebudeš :) Nemáš rád stereotyp, ale naopak sa chceš realizovať a tvoriť? My oceníme každý dobrý nápad a návrh, ktorý ti pomôžeme priniesť a dotiahnúť do úspešného konca! Pritom môžeš očakávať support nielen všetkých kolegov, s ktorými budeš spolupracovať, ale aj externej spoločnosti, ktorá ti vždy poradí.

Sme celosvetovo pôsobiaca spoločnosť, jeden z najznámejších brandov a najväčších hráčov vo výrobe a distribúcii fitness & bodybuilding oblečenia. Svoje produkty predávame okrem iného aj cez e-shop, a BACKEND-u by si sa zhostil práve TY! Mimo iných benefitov, na ktorých sa snažíme neustále pracovať ti NAVYŠE ponúkáme jednorázový BONUS 1500 EUR po 3 mesiacoch.

Tak neváhaj príliš dlho a očakávam tvoj CV, dohodneme si stretnutie a preberieme všetko podstatné!

Tvojou úlohou bude:
> budovanie architektúry internetového obchodu
> vytváranie riešení na platforme nášho elektronického obchodu
> spracovanie požiadaviek na podobu e-shopu z pohľadu jeho štruktúry a funkčnosti
> návrhy na zlepšovanie, vývoj, realizácia a testovanie
> brainstormingy

technológie (ideálne):
> PHP 7, ideálne MVC framework Yii
> GIT
> Mysql
> Memcached

V našej spoločnosti sa môžeš tešiť na:
prácu v modernom pracovnom prostredí s priateľskou atmosférou,
mladý, kreatívny a dynamický kolektív nabitý pozitívnou energiou,
prácu pre najznámejšiu a neustále rozvíjajúcu sa celosvetovo pôsobiacu spoločnosť,
flexibilný pracovný čas,
možnosť cestovania po významných svetových výstavách a súťažiach a stretávanie sa so známymi hviezdami zo sveta fitness & bodybuilding
firemné akcie, rôzne zamestanencké benefity ako napríklad zvýhodnené cvičenie vo fitku, MULTISPORT karta, vlastná cafeteria, zľavy na firemnom oblečení, firemný notebook a telefón, zvýhodnené bankové produkty, inhouse AJ lekcie, preplatený nákup odborných kníh, home office, sick days a podobne! ;)

Verím, že ťa naša spoločnosť a ponuka oslovila. Ak si zhodnotil/a, že spĺňaš naše požiadavky a myslíš, že práve ty si tým najvhodnejším kandidátom, práca v tejto oblasti je pre teba number one, tak nám pošli svoj životopis v anglickom jazyku (s udelením súhlasu so spracovaním os. údajov) na e-mail: [email protected]

Ďakujeme a vážime si záujem každého jedného kandidáta, avšak vzhľadom na časovú náročnosť si vyhradzujeme právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

A teda v prípade, že ťa telefonicky alebo e-mailom nekontaktujeme a nepozveme na osobné stretnutie do dvoch týždňov od termínu ukončenia výberového konania považuj výberové konanie na túto pozíciu za uzavretú a personálne obsadenú vhodným kandidátom.

Napokon nám dovoľ, aby sme ťa informovali o tom, že v zmysle súhlasu so spracovaním osobných údajov budú tvoje osobné údaje ponechané v našej internej databáze uchádzačov a uchované po dobu jedného roka s cieľom kontaktovania ťa, v prípade rozširovania nášho NEBBIA teamu alebo uvoľnenia pracovného miesta. V rámci tejto doby tvoje osobné údaje nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane a po uplynutí tejto doby budú z databázy vymazané. V prípade, že si neželáš aby sme tvoje os. údaje v našej databáze uchovávali nás kontaktuj na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MySQL - pokročilý
PHP - pokročilý

> Zodpovedný, spoľahlivý, pracovitý, self-motivovaný, so schopnosťou učiť sa a rýchlo sa prispôsobiť,
> dodržiavanie termínov,
> schopnosť a chuť hľadať efektívne riešenia komplexných úloh
> motivácia sledovať a používať nové IT technológie
> logické myslenie
> chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa
> skúsenosť s FRONTEND (tech.: HTML5, bootstrap 4, jquery, CSS3 - less) - nie sú podmienkou, ale môžu byť výhodou.

Fitness & bodybuilding oblečenie určené pre tých najlepších!
NEBBIA je momentále predávaná v 5 kontinentoch a viac ako 50 rôznych krajinách a určite sa neplánujeme zastaviť ;)
Prečítaj si o nás viac v BIO : https://nebbia.fitness/sk/p/o-spolocnosti
Tešíme sa na teba!
Yes You Can

Dlhá 74/85
01009 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrik Lenko
Tel.: +421905587370
E-mail: poslať životopis
ID: 3790488  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 765 EUR/mesiac