Sales manager - zameranie na južnú európu

NEBBIA SK, s. r. o.

Miesto práce
Dlhá 85, Žilina
Termín nástupu
03.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000€ + % podľa individuálnych výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BIZNIS - SEBAREALIZÁCIA - ZDOKONAĽOVANIE SA

Máš obchodného ducha a vytvoriť z každej príležitosti perspektívny biznis je pre teba možnosťou sebarealizácie a hlavne výzvou, ktorú zvládneš ľavou zadnou?

Si proaktívny, chceš zdokonaľovať svoje obchodnícke zručnosti a komunikácia v cudzom jazyku ti nerobí problém?

Nechýba ti ambicióznosť plniť nielen ciele spoločnosti, ale hlavne plniť si svoje sny? Pridaj sa k nám a pracuj pre TOP BRAND vo svete fitness & bodybuilding oblečenia !

tvojou náplňou práce bude:
• Starostlivosť o existujúcich veľkoobchodných partnerov z územia južnej Európy - aktívna komunikácia, podpora a riešenie predajnej problematiky, podieľanie sa na dosahovaní predajných výsledkov
• Vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov, tvorba & rozširovanie siete B2B partnerov
• Účasť na tvorbe obchodnej stratégie a cieľov
• Zodpovednosť za dosahované obchodné ciele a súvisiaca administratíva
• Aktívna komunikácia v anglickom jazyku a španielskom / francúzskom / talianskom jazyku
• Práca z kancelárie (nie externe - príležitostne pracovné cesty, prevažne zamerané na významné svetové fitness súťaže a expá)

• Zaujímavá, dynamická práca, ktorá určite nie je stereotypná
• Time management je len na tebe - máme pohyblivú pracovnú dobu a záleží nam na tvojích výsedkoch, nie odpracovanom čase.
• Priestor na sebarealizáciu - ukáž čo v tebe je!
• Práca v skvelom kolektíve pre neustále rastúcu celosvetovo pôsobiacu spoločnosť
• Možnosť cestovania po významných svetových výstavách a súťažiach a stretávanie sa so známymi hviezdami zo sveta fitness & bodybuilding
• Rodinná atmosféra v kolektíve mladých ľudí, proaktívny kolektív (hoď na nás očko: https://nebbia.fitness/sk/b/team - a veľa ďalších kolegov ťa tu čaká!)
• Firemné akcie, rôzne zamestanencké benefity ako napríklad zvýhodnené cvičenie, káva zdarma, firemný notebook a podobne! ;)
•No a v neposlednom rade motivačne postavený plat - zarábaj toľko, koľko by si chcel/a - je to len na tebe a medze sa u nás nikomu nekladú :)

V prípade, že ťa ponuka zaujala a si presvedčený, že si TEN/TÁ pravý/á, pošli nám tvoj životopis a motivačný list v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom, spoločnosť NEBBIA si však vyhradzuje právo kontaktovať iba tých uchadzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Ak si nadšený/á pre každodenné výzvy, rád/a sa prekonávaš, máš výborné komunikačné vlastnosti (a rád/a komunikuješ v zahraničnom jazyku), máš organizačné schopnosti a chceš sa realizovať, tešíme sa na tvoj životopis! Hladáme tých najelpších obchodníkov do našeho teamu a tešíme sa, ako budeme rásť spolu!

Fitness & bodybuilding oblečenie určené pre tých najlepších!
NEBBIA je momentále predávaná v 5 kontinentoch a viac ako 50 rôznych krajinách a určite sa neplánujeme zastaviť ;)
Prečítaj si o nás viac v BIO : https://nebbia.fitness/sk/p/o-spolocnosti
Tešíme sa na teba!
Yes You Can

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3216553  Dátum zverejnenia: 24.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€ + % podľa individuálnych výsledkov