Reagujte bez životopisu
Logo NDF spol. s r.o.

Dispečér/-ka nákladnej dopravy

NDF spol. s r.o.

Miesto práce
Cukrovarská 307/5, Trenčianska Teplá
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie a koordinovanie prepráv s ohľadom na hospodárnosť, platnú legislatívu a termínové požiadavky klientov

- navrhovanie riešení na zlepšenie poskytovaných služieb a spokojnosti zákazníkov

- zhromažďovanie a analýza dopytu a ponúk prepráv od jednotlivých zákazníkov a prepravcov

- vytváranie cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníkov

- vyjednávanie cien s ohľadom na profit spoločnosti

- sledovanie priebehu prepráv, evidencia priebehu a počtu zrealizovaných prepráv, operatívne riešenie vzniknutých situácií

- príprava podkladov na fakturáciu,

- kontrola správneho vypísania a úplnosti dokladov pri realizácii prepravy,

stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti

Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti NDF, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.

Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje skartované

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravná logistika - špedícia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

NDF s.r.o. je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Vznikla v roku 2001 ako cestná nákladná doprava so špecializáciou na potreby v potravinárskom a stavebnom priemysle, v tejto dobe vozový park obsahoval 5 vozidiel a pracovalo u nás 8 zamestnancov. V dnešnej dobe máme k dispozícii 63 nákladných vozidiel v rôznych modifikáciách napr. valníkové plachtové návesy, vyklápacie návesy, walking floor, silá na prepravu sypkých potravín a tiež štvornápravové stavebné vozidlá. Našou hlavnou náplňou je prepraviť Váš tovar po celej európskej únii. Naším hlavným cieľom je spokojný zákazník. Všetky vozidlá sú vybavené GPS monitorovacím zariadením s nepretržitým dispečingom a servisom. Spokojnosť zákazníkov zaisťujú 4 pracovníci riadenia prepráv.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Stanislav Mezeš
Tel.: +421902924400
E-mail: poslať životopis
ID: 4839805  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac