Obchodno-technický zástupca/zástupkyňa pre divíziu mazív

NCH SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
2 200 EUR/mesiacprovízny a bonusový systém bude predstavený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozširujeme náš tím o pozíciu Obchodno-technický zástupca pre oblasť Žilina, Martin, Kysucké N. Mesto, Čadca, Námestovo, Tvrdošín, Dolný Kubín
- zaoberať sa budete predajom chemických prípravkov do údržby a výroby pre priemysel a služby; našim zákazníkom ponúkame komplexný sortiment olejov a mazív, ktoré riešia problémy mazania strojov, výrobných liniek, mechanizmov
-viac informácií o našom sortimente nájdete tu: https://www.ncheurope.com/sk/solutions/lubricants
- súčasťou práce je konzultácia a návrhy technického riešenia
- starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov v rámci zvereného teritória
-používanie CRM systému

- prvých 18 mesiacov podpora predaja garantovanou čiastkou plus po treťom mesiaci garantovaná čiastka+provízie z predaja
- výhradné zastúpenie v regióne
- individuálny a intenzívny profesionálny tréning a systém školení
- zázemie a perspektíva silnej spoločnosti s vlastnými výrobnými závodmi
- stabilný kolektív s nízkou fluktuáciou; kolegovia u nás pracujú v priemere 10-18 rokov!
- flexibilná pracovná doba a časová nezávislosť
- iPad vrátane hradených dátových služieb a online odborné materiály
-firemné akcie
-priateľský tím kolegov
-možnosť občasnej práce z domova

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím zašlite elektronicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidátov, ktorí
• preferujú nezávislú prácu
• majú komunikačné schopnosti a schopnosť riešiť problémy
• sú prozákaznícky zameraní
• majú bydlisko v regióne
• rozumejú si s počítačom (budete pracovať v systéme CRM, posielať e-maily zákazníkom a občas vyplníte tabuľku v Exceli)

NCH Slovakia je súčasťou nadnárodného koncernu NCH Corporation, ktorý od roku 1919 vyrába a dodáva konečným zákazníkom chemické produkty určené pre priemyselnú údržbu. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1994 so štyrmi samostatnými divíziami.
Viac informácií sa dozviete na našich internetových stránkach www.ncheurope.com
ID: 4795715  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac