1 670 - 3 000 EUR

Obchodno-technický zástupca/zástupkyňa pre biologické čistenie OV

NCH SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj technológie na zvýšenie účinnosti čistenia odpadových vôd
- riešenie problémov ČOV, lapačov tukov, prečerpávacích staniciach a prevencia upchávania odpadových systémov (rokovania, prezentácia súčasných a nových produktov, návrhy riešení)
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- medzi našich zákazníkov patria malé i veľké potravinárske a priemyselné firmy, obce, vodárenské spoločnosti, poľnohospodárske podniky (v ČR a SR prevádzkujeme viac ako 300 biogenerátorov u cca 200 firiem)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1670 - 3000 €

- zázemie a podpora silnej medzinárodnej firmy s vlastnou výrobou, výskumom a vývojom
- dôkladné odborné a obchodné zaškolenie priamo v teréne, pravidelné školenia
- možnosť sebarealizácie, časová nezávislosť a individuálny plán práce
- zaujímavý garantovaný príjem + motivačné výkonnostné provízie
- iPad, hradené dátové služby a telefón
-sme stabilná firma: v 5 divíziách je 48 obch.zástupcov, z nich 40 je s nami viac ako 8 rokov a 24 viac ako 15 rokov!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technológie odpadových vôd, ČOV, príp. odbory príbuzné (biológia, chémia, ekológia, ochrana životného prostredia a pod.)

Vodičský preukaz

B

- vhodný kandidát/ka má obchodný talent a technické myslenie
- je OSOBNOSŤ schopná rokovať s riaditeľmi a majiteľmi firiem!
- ovláda problematiku biologického čistenia OV
- prax v obore vítaná

NCH Slovakia je dcérska spoločnosť nadnárodného koncernu NCH Corporation, ktorý bol založený v roku 1919 v Dallase, na Slovensku pôsobíme od roku 1994.
NCH vyvíja, vyrába a predáva koncovým užívateľom produkty na komplexnú údržbu výrobných zariadení, strojov, budov a i. vo všetkých priemyselných odvetviach.
Viac informácií nájdete na www.ncheurope.com

Drieňová 34
821 02 Bratislava

Kontakt

ID: 3455929   Dátum zverejnenia: 9.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1670 - 3000 €