Obchodno - technický zástupca / zástupkyňa

NCH SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat 1000 € + provízie a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už 20 rokov poskytujeme na slovenskom trhu komplexné služby v oblasti úpravy vody, určené pre priemyselné podniky a inštitúcie.
Vašou úlohou bude starostlivosť o existujúcich zákazníkov v Banskobystrickom kraji. Budete vykonávať pravidelné servisné návštevy priamo na prevádzke zákazníka, poskytovať odborné poradenstvo a tiež vyhľadávať nových potenciálnych zákazníkov v danom regióne s cieľom uzatvárať dlhodobé kontrakty.

Ponúkame:
- individuálny tréningový program
- vysoko nadštandardný mesačný príjem (2.500 - 3.000 €) po úspešnom ukončení tréningového programu
- výhradné zastúpenie v Banskobystrickom kraji
- iPad vrátane hradených dátových služieb
- zázemie a podpora silnej medzinárodnej spoločnosti
- výborný kolektív
- pravidelné pracovné mítingy a teambuildingy
- flexibilná pracovnú doba
- možnosť kariérneho rastu

Pošlite nám svoj životopis a motivačný list v slovenskom jazyku, v ktorom uveďte čím Vás naša ponuka oslovila, prečo chcete pre našu spoločnosť pracovať a aké sú Vaše ciele a ambície do budúcnosti.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemicko - technologický, strojárstvo, energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta očakávame:
- technické myslenie a ochotu neustále sa zdokonalovať v odborných aj obchodných zručnostiach
- schopnosť rokovať a prezentovať navrhované riešenia riaditeľom firiem s cieľom uzatvárať dlhodobé kontrakty.
- byť schopný vytvárať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi na odbornej aj osobnej báze
- bydlisko v okrese BB, alebo ZV

NCH Slovakia je dcérska spoločnosť nadnárodného koncernu NCH Corporation, ktorý bol založený v roku 1919 v Dallase, na Slovensku pôsobíme od roku 1994.
NCH vyvíja, vyrába a predáva koncovým užívateľom produkty na komplexnú údržbu výrobných zariadení, strojov, budov a i. vo všetkých priemyselných odvetviach.
Viac informácií nájdete na www.ncheurope.com

Drieňová 34
821 02 Bratislava

Kontakt

ID: 3453779   Dátum zverejnenia: 5.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 1000 € + provízie a bonusy