Servisný technik priemyselných umývacích zariadení

NCH SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Detva
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
fix + odmeny za vykonaný servis (cca. 900-1100 € mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie nákladného vozidla Iveco s hydraulickým čelom vrámci celej Slovenskej republiky, vykonávanie servisov priemyselných umývacích zariadení – kontrola, vyčistenie, výmena poškodených dielov, výmena umývacej náplne, vystavovanie príslušných dokladov (Servisný list, sprievodný list nebezpečného odpadu), odvoz použitej umývacej náplne.
Kompletizácia dokladov elektronicky vo firemnom servisnom systéme cez IPad.

- služobný telefón
- služobný iPad

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím zašlite elektronicky.
Jedná sa o plný pracovný úväzok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-vodičské oprávnenie sk. C
-školenie ADR (zabezpečíme)
-elektrotechnické vzdelanie (vzdelanie umožňujúce vykonávanie opráv elektrozariadení)
-bezúhonnosť, svedomitosť, pracovitosť

NCH Slovakia, dcérska spoločnosť NCH Corporation (www.ncheurope.com), založená v roku 1919, pôsobí na Slovensku od roku 1994.
Sme stabilná firma: v 5 technických divíziách máme 48 obch.zástupcov, z nich 24 je s nami viac ako 15 rokov.

Drieňová 34
821 02 Bratislava

Kontakt

ID: 3308430   Dátum zverejnenia: 12.2.2018