Obchodný manažér v oblasti nákladnej dopravy a logistiky

NCD s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacštedré provízie z uskutočnených nových obchodov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spolupracovníka, ktorý:
• identifikuje a vyhľadá nových klientov a obchodné príležitosti v oblasti nákladnej dopravy a logistiky
• pripraví a implementuje akvizičné plány
• navrhne impulzy k ďalšiemu rozvoju

• Stabilný základný plat a štedré provízie z uskutočnených nových obchodov
• Služobné auto, notebook, telefón
• Flexibilný pracovný čas
• Ďalšie sociálne výhody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, doprava, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Prezentačné znalosti - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

V oblasti dopravy a logistiky v medzinárodnej spoločnosti

Počet rokov praxe

5

• Všeobecný prehľad a záujem o trendy a dianie v oblasti dopravy a logistiky, v spoločnosti a vo svete
• Výborné prezentačné, komunikačné a analyzačné schopnosti
• Strategické a kritické myslenie
• Samostatnosť, rozhodnosť, cieľavedomosť, inšpiratívnosť
• Korektnosť a maximalizmus

Naša firma – NCD s.r.o. - vykonáva svoju podnikateľskú činnosť v oblasti medzinárodnej dopravy. Sme prítomní najmä na slovenskom, maďarskom a českom trhu, kde jazdí až 90 percent našich vozidiel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3910299  Dátum zverejnenia: 11.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac