IT (SW) tester

NAYTROLABS, s.r.o.

Miesto práce
Staromestská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
FEB-MAR 2020
Od 1 200 EUR/mesiacuvedená mzda je v prípade TPP; konkrétna výška mzdy závisí na skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Testovanie softvérových produktov a súvisiace činnosti:
- návrh a tvorba testovacích prípadov a procedúr vychádzajúca z analýzy a business požiadaviek
- tvorba scriptov pre automatizované testovanie
- príprava testovacích dát, príprava a prevádzka testovacích prostredí
- vykonávanie testov a overovanie platnosti softvérových produktov a ich častí
- udržiavanie testovacích prostriedkov
- kontrola a zaznamenávanie výsledkov testov, analýza a identifikácia oblastí k zisteným nezhodám
- kontrola a vykazovanie celkového stavu a výsledkov testov v rámci projektu
- úzka spolupráca s členmi projektového tímu

- motivujúce platové podmienky
- práca v co-workingovom prostredí s chill zónou a občerstvením
- flexibilný pracovný čas
- home office a sick days
- karta Multisport
- podpora vzdelávania formou konferencií, workshopov, literatúry
- spoločné akcie, teambuildingy, raňajky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- všeobecný prehľad v IT
- základné metodické znalosti životného cyklu vývoja softvéru (DevOps, Agile)
- základné metodické znalosti v rámci testovania SW a problematiky QA
- komunikatívnosť a tímovosť

Výhodou sú:
- základné znalosti Python alebo JavaScript
- skúsenosti s používaním testovacích frameworkov (TestCafe.js, Jasmine.js, RobotFramework, JMeter a pod.)

Sme mladá ambiciózna spoločnosť zameraná na vývoj informačných technológií v oblasti e-commerce, WEB vývoja a SAP retail riešení. Primárne pokrývame požiadavky materskej skupiny NAY a snažíme sa prostredníctvom nášho tímu prinášať inovatívnosť a efektívnosť v biznise.
ID: 3856562  Dátum zverejnenia: 25.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac