Reagujte bez životopisu

UX/UI dizajnér

NAYTROLABS, s.r.o.

Miesto práce
Staromestská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac- mzda uvedená v prípade TPP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- používateľský výskum – väčšinou formou interviews
- prototypovanie – teda návrh wireframov, tvorba prototypov a ich dokumentácia a preklápanie do grafického dizajnu
- testovanie použiteľnosti
- návrh a testovanie informačnej architektúry

- motivujúce platové podmienky
- práca v co-workingovom prostredí s chill zónou a občerstvením
- flexibilný pracovný čas
- home office a sick days
- karta Multisport
- podpora vzdelávania formou konferencií, workshopov, literatúry...
- spoločné akcie, teambuildingy, raňajky...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- v živote si už vyskúšal viacero UX metodík: niečo z prototypovania, wireframeovania, testovania
alebo výskumu
- poznáš princípy použiteľnosti a prístupnosti
- dokážeš komunikovať s developerským tímom
- máš 2 a viac ročnú skúsenosť s dizajnom digitálnych rozhraní, rozumieš user-centered dizajn procesu a máš skúsenosti s jeho aplikáciou
- nie je ti cudzia práca v UXPin, Figme, Sketch, Adobe XD a pod.
- ak si študoval human-computer interaction, psychológiu, architektúru, dizajn alebo
programovanie, je to výhodou

Sme mladá ambiciózna spoločnosť zameraná na vývoj informačných technológií v oblasti e-commerce, WEB vývoja a SAP retail riešení. Primárne pokrývame požiadavky materskej skupiny NAY a snažíme sa prostredníctvom nášho tímu prinášať inovatívnosť a efektívnosť v biznise.
ID: 3826575  Dátum zverejnenia: 6.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac