Hľadáme nových Pracovníkov služieb zákazníkom do NAY Dunajská Streda. Neváhaj, pridaj sa k nám a zarábaj až 1050€

NAY a.s.

Galantská cesta 5693/11, 929 01 Dunajská Streda, Dunajská Streda
850 - 1 050 EUR/mesiac850€ (800€ fix + 50€ osobné ohodnotenie + výkonová zložka) 1050€ v priemere

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre lídra na slovenskom trhu v oblasti predaja elektroniky? Najnovšie iphony, ipady, playstation máš v malíčku? Ak si odpovedal aspoň jedenkrát ÁNO, čítaj ďalej.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

Tvoja práca bude veľmi aktívna, ale nepochybujeme, že ju zvládneš ľavou-zadnou.

  • budeš prijímať reklamácie od zákazníkov
  • budeš zodpovedný za kompletný prehľad o stave reklamácií (evidencia v systéme, kontrola termínov, archivácia)
  • blokovať tovarové a službové položky na kase
  • budeš zabezpečovať príjem tovaru a manipulovať s tovarom v sklade
  • starať sa o pokladničnú zónu, kde sem- tam doplníš chýbajúci tovar
  • budeš tiež vybavovať a vydávať objednávky cez e-shop
  • a mnoho ďalších činností, ktorými podporíš predaj

Čo môžeš očakávať od nás?

  • máme pre teba MOTIVUJÚCI systém odmeňovania – okrem fixnej zložky si svojou snahou a aktivitou môžeš navýšiť mzdu
  • v prípade, že zatúžiš po novej modernej elektronike, máš možnosť si ju kúpiť u nás za zvýhodnené CENY
  • ak Ťa počas dňa prepadne hlad, použiješ svoju stravnú kartu, kde Ti prispievame na STRAVNÉ NAD RÁMEC zákona
  • staráme sa o pitný režim a ponúkame voňavú KÁVU alebo ČAJ v neobmedzenom množstve
  • pomôžeme Ti udržiavať sa fit, a to MULTISPORT kartou a balíčkami čerstvého ovocia na pracovisku ZADARMO
  • vďaka benefitnému systému CAFETERIA si môžeš vybrať ďalšie benefity, ktoré najviac vyhovujú TEBE
  • môžeš sa spoľahnúť, že Ti preplatíme NADČASY a VÍKENDY
  • rodina je pre nás dôležitá, a preto k narodeniu dieťaťa, svadbe alebo jubileu, dostaneš od nás PRÍSPEVOK
  • zdravie je pre nás takisto dôležité, preto máme SICK DAY
  • ak k nám odporučíš svojho známeho, ODMENÍME ŤA
  • môžeš sa tešiť na mimoriadny ročný BONUS/sezónne ODMENY
  • vážime si dlhodobých a verných zamestnancov, takže môžeš získať DOVOLENKU NAVIAC
  • ak uvidíme, že si šikovný, máš šancu KARIÉRNE RÁSŤ

    Ak si sa našiel v tejto pozícii a chceš sa stať súčasťou skvelého tímu progresívnej spoločnosti, neváhaj nám zaslať svoj životopis.

    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

    Uchádzačov kontaktujeme spravidla do pár dní od zaslania žiadosti telefonicky.

    Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    Radi ťa uvítame v tíme, ak:

    • si časovo flexibilný a ochotný pracovať aj cez víkendy
    • zaujímaš sa o technológie a máš k ním vzťah
    • si samostatný, zodpovedný a dá sa na Teba spoľahnúť
    • máš silné prozákaznícke myslenie a obchodného ducha
    • rád pracuješ s ľuďmi a komunikácia pre Teba nie je žiadny problém
    • nič iné nepotrebuješ, všetko ostatné ťa naučíme

    NAY a.s. je najväčším maloobchodným predajcom spotrebnej elektroniky na Slovensku a rovnako tak je stabilným zamestnávateľom.

    Už dva roky po sebe sme sa umiestnili v TOP 6 ankety Najzamestnávateľ v kategórii Obchod a služby. Žijeme technikou i našimi firemnými hodnotami a presne takých ľudí hľadáme. Už teraz nás je viac ako 1000. Ak chceš byť súčasťou NAY, si na mieste, kde nájdeš všetky naše otvorené pozície. Tešíme sa na stretnutie, ale skôr ako sa tak stane, predstavujeme ti naše hodnoty.

    Vášeň pre techniku nás obklopuje v predajniach, v sklade, logistike, call centre, administratíve či našom eshope. Samozrejmosťou sú školenia k najnovším trendom v spotrebnej elektronike.

    Férovosť k zákazníkom i zamestnancom sa odráža v našom prístupe a zabezpečuje istotu a pohodu.

    Jednoduchosť uľahčuje každodenný život v našom omnichannel koncepte, kde 40 našich predajní na Slovensku, dopĺňa eshop nay.sk a aplikácie pre smartfóny.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov

    Kontakt